Abonament HR&EB

W naszej filozofii rekrutacji kluczowe jest przekonanie, że skuteczny proces rekrutacyjny zaczyna się od wewnątrz organizacji. Dlatego tak ważne jest dla nas, aby praktyki rekrutacyjne były ściśle powiązane z Employer Brandingiem. Nasza usługa „abonament rekrutacyjny” umożliwia skorzystanie z naszych usług w holistycznym modelu. W ramach miesięcznego rozliczenia istnieje możliwość skorzystania z dowolnych obszarów wsparcia rekrutacji i strategii procesów i EB, jak również usług rekrutacyjnych bez dodatkowych opłat przy zatrudnianiu kandydatów.

NAJWAŻNIEJSZE KORZYŚCI:

WSPARCIE ESKPERTÓW

W ramach miesięcznego abonamentu gwarantujemy ciągły dostęp do naszych ekspertów oraz stałą opiekę nad procesami rekrutacyjnymi i employer brandingowymi Twojej firmy.

ELASTYCZNOŚĆ

Model ten umożliwia dostosowanie zakresu usług do bieżących potrzeb Twojej organizacji, zapewniając elastyczność i możliwość skalowania w zależności od wymagań.

OPTYMALIZACJA

Abonament pozwala na lepsze planowanie budżetu HR, oferując przewidywalne koszty i eliminując wydatki związane z pojedynczymi procesami rekrutacyjnymi. Umożliwia także zachowanie płynności prac działu HR, dzięki możliwości scedowania części zadań na naszą agencję. 

KOMPLEKSOWE WSPARCIE HR&EB

Dostęp do szerokiego zakresu usług, od audytu i strategii rekrutacji, przez employer branding, po zatrudnianie kandydatów, zapewnia kompleksowe wsparcie dla Twojej firmy i możliwość współpracy z ekspertami z różnego obszaru.

Completely synergize resource taxing relationships via premier niche markets. Professionally cultivate one-to-one customer service with robust ideas. Dynamically innovate resource-leveling customer service for state of the art customer service.

PROCES:
ANALIZA POTRZEB I USTALANIE CELÓW:
Rozpoczynamy od dokładnej analizy Twoich potrzeb HR oraz ustalenia celów współpracy, aby zapewnić usługi najlepiej odpowiadające Twoim oczekiwaniom. To też etap, w którym chcemy poznać organizację i przeprowadzić wstępne audyty do dalszej współpracy.

 

DOSTOSOWANIE ZAKRES USŁUG:
Na podstawie przeprowadzonej analizy, dostosowujemy zakres usług w ramach abonamentu, tak aby jak najlepiej wspierać Twój dział HR w realizacji celów biznesowych. Na bieżąco raportujemy nasze działania. W toku współpracy abonament może być wykorzystywany w zależności od bieżących potrzeb rekrutacyjnych, HR, czy EB.

 

EWALUACJA DZIAŁAŃ:
W trakcie trwania abonamentu zapewniamy stałą współpracę, regularne raporty i rekomendacje dotyczące optymalizacji procesów HR, co pozwala na ciągłe doskonalenie i rozwój strategii rekrutacyjnych i EB. Zależy nam na udoskonalaniu procesów w firmie, dlatego zawsze pracujemy nad optymalizacją. Na tym etapie możemy także wydać rekomendowane działania do samodzielnego wdrażania strategii.

USŁUGI