Rekrutacje stałe

Czy wiesz, że nieudana rekrutacja może kosztować firmę nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych? W FINDGROUP rozumiemy, jak ważne jest znalezienie właściwego kandydata. Nasza usługa rekrutacji stałych jest więcej niż tylko procesem – to strategiczne partnerstwo, dzięki któremu możesz zatrudnić dopasowane do swojej organizacji talenty.

OUTPUT INCLUDES:

SUCCESS FEE

Rekrutacje stałe oparte są o model rozliczenia success fee,  dzięki czemu nie ponosisz ryzyka kosztów nieudanej rekrutacji. Wynagrodzenie pobieramy w momencie zatrudniena kandydata.

GWARANCJA

Każda udana rekrutacja jest objęta gwarancją. Oznacza to, że w przypadku, gdy kandydat nie spełni oczekiwań w okresie próbnym, zobowiązujemy się do znalezienia nowego bez dodatkowych kosztów. 

REKRUTACJA W OPARCIU O EB

Specjalizujemy się w rekrutacji, która wykorzystuje moc Employer Branding . Dzięki zrozumieniu i promowaniu EVP naszych klientów, przyciągamy kandydatów, którzy nie tylko są wysoce kwalifikowani, ale także doskonale wpasowują się w kulturę firmy. 

MARKETING / SOCIAL CAMPAIGNS.

Nasze metody pozwalają dotrzeć do pasywnych kandydatów – osób, które nie szukają aktywnie pracy, ale są otwarte na atrakcyjne propozycje. Dzięki naszemu doświadczeniu i sieci kontaktów, jesteśmy w stanie skutecznie angażować te cenne talenty, często niedostępne dla tradycyjnych metod rekrutacji. 

I had the privilege of working closely with Aleksandra, an outstanding HR specialist from 'Find Group.’ Aleksandra’s ability to optimize our candidate selection process was truly remarkable. She not only efficiently conveyed our brand, work culture, company mission, vision, and values to potential candidates but also skillfully filtered out candidates who didn’t meet our specific requirements, saving valuable time and resources.
Her dedication to our company was evident, and I am confident in saying that I will never seek services from any other HR agency. 'Find Group,’ under Aleksandra’s leadership, stands head and shoulders above many other agencies in Poland.

Piotr Gajewski– CEO, Esencja Studio

Completely synergize resource taxing relationships via premier niche markets. Professionally cultivate one-to-one customer service with robust ideas. Dynamically innovate resource-leveling customer service for state of the art customer service.

PROCES:
ROZPOCZĘCIE PROCESU:
Rekrutację rozpoczynamy od warsztatu z osobami odpowiedzialnymi za rekrutację oraz decyzyjnymi w kwestii zatrudnień w firmie. Na podstawie wspólnej pracy, EVP i wartości firmy przygotowujemy strategię procesu rekrutacyjnego. 

 

REKRUTACJA:
Proces rekrutacyjny realizujemy do momentu znalezienia odpowiedniej osoby. Docieramy do pasywnych kandydatów, którzy według naszych badań stanowią nawet 83% specjalistów IT. Dzięki temu Wasza oferta dotrze do talentów, które na co dzień nie szukają aktywnie pracy, co oprócz możliwości ich rekrutacji, wzmacnia rozpoznawalność marki pracodawcy.

SELEKCJA:
Aplikacje kandydatów zainteresowanych pracą u Was weryfikujemy według ustalonego klucza wymagań. Oprócz kompetencji czysto technicznych oceniamy także kompetencje miękkie, dopasowanie do kultury organizacyjnej firmy i rodzaju pracy.  Rekomendujemy osoby, które spełniają Wasze wymagania  przesyłając aplikacje, dodatkowy raport z rozmowy i oczekiwania kandydatów. 

REKRUTACJA PO STRONIE KLIENTA:
Osoby przez nas rekomendowane są  zapraszane do procesu rekrutacji u naszych klientów, podczas którego weryfikujecie je według własnych procesów. To Wy podejmujecie decyzję o chęci rozpoczęcia współpracy z wybranym kandydatem. Możecie także liczyć na nasze pełne wsparcie w procesie przedstawiana ofert, negocjacji, przekazywania feedbacków. 

USŁUGI